mail@canakkaleistek.k12.tr
(0)286 501 1881

BAŞARILARIMIZ



ÖZEL İSTEK 1915 ÇANAKKALE OKULLARI AKADEMİK BAŞARILARI


Ulusal/Uluslararası/İl Akademik Yarışmalarında Dereceye Giren Öğrenci Listesi
Sınıfı Öğrencinin Adı Soyadı Yarışmanın Adı Yarışmanın Düzeyi Derecesi
2. Sınıf Deha Kutalp KOÇ Yabancı Dil Sınavı İl Geneli İl Birincisi
5. Sınıf Işıl CIRIK World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
5. Sınıf Alanzu Nil TOPUZOĞLU World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
5. Sınıf Nazlı Deniz ÇAYIRİÇİ World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
5. Sınıf Gülşen DEĞİRMENCİ World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
5. Sınıf Kayra ÖZER World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
5. Sınıf İpek AKAN World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
5. Sınıf Melike SAKA World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
6. Sınıf Ayşe Deniz GÜRSOY World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
6. Sınıf Veysel Karakoç World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
6. Sınıf Egehan Ali DEMİRCİ World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
6. Sınıf Ela Beste AYDIN World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
6. Sınıf Deniz DEMİR World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
6. Sınıf Ahmet Yaşar GÜNGÖR World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
6. Sınıf Sidelya YURT World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
6. Sınıf Defne DEDEOĞLU World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
6. Sınıf Zeynep TÜMER World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
6. Sınıf Zehra Maya TALAN World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
6. Sınıf Doğa ÖZKÖK World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
6. Sınıf Dİlara YİĞİT World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
6. Sınıf Naz KAYALI World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
6. Sınıf Egehan Ali DEMİRCİ IKS2 Uluslararası Türkiye 1.
7. Sınıf Eylül GÖÇMEN World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
7. Sınıf Ahunisa ÇAVDAR World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
7. Sınıf Ceyda GÖKNUR World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
7. Sınıf Nur Helin YILDIRIM World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
7. Sınıf Eylül SOLMAZ World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
7. Sınıf Irmak ŞİMŞEK World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
7. Sınıf Güner Ege AKAN World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
7. Sınıf Ahmet Berkin YAZICIOĞLU World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
7. Sınıf Zeynep ERDURAN World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
7. Sınıf Alya DEĞİRMENCİ World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
7. Sınıf H. Kayra ÖZCAN World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
7. Sınıf Deniz Alan MARCHETT World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
7. Sınıf Demir ÜKİNÇ World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
7. Sınıf Kaan ENGİN World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
7. Sınıf İlkim Su AKÇA World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
7. Sınıf Ozan Berker MURATLI World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
7. Sınıf Rıdvan KABASAKAL İSTEK GBT 1 Ulusal Türkiye 2.
7. Sınıf Eylül Solmaz IKS 2 Ulusal Türkiye 1.
7. Sınıf Duru Şahin IKS 2 Ulusal Türkiye 1.
8. Sınıf Mehmet Ender ERTURAN World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
8. Sınıf Yağmur KAPLAN World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
8. Sınıf Aykan MAYATÜRK World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
8. Sınıf Ceren YAVUZ Özdebir Ulusal İl 3.
9. Sınıf İbrahim Berke ŞAFAK World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
9. Sınıf Karin ENGİN World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
9. Sınıf Burak FOÇA World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
9. Sınıf Hüseyin Kenan SOYLU World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
10. Sınıf Kadir Eray GÜVEN World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
10. Sınıf Ahmet Emre Yılmaz World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
10. Sınıf İbrahim Kaan Yurtseven World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
10. Sınıf Duygu Nisa AYDOĞDU World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
10. Sınıf Buğra BAĞCI World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
10. Sınıf Mehmet Batuhan Gedik World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
10. Sınıf Hatice Begüm GÜNGÖR World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
10. Sınıf Alinda Berra ÇAKMAKLAR World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
10. Sınıf Tarık Onat SAĞIR World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
10. Sınıf Eren Mutlu GÜNER URFODU Bilim Temelli Bilgi Yarışması Uluslararası Altın Madalya
10. Sınıf Yaren KILIÇ URFODU Bilim Temelli Bilgi Yarışması Uluslararası Altın Madalya
10. Sınıf Mehmet Ediz GÜNDÜZ FLL/ Robot Performans Ulusal Çanakkale 1.
10. Sınıf Tuğba TEMEL FLL/ Robot Performans Ulusal Çanakkale 1.
10. Sınıf Eren Mutlu GÜNER FLL/ Robot Performans Ulusal Çanakkale 1.
10. Sınıf Yaren KILIÇ FLL/ Robot Performans Ulusal Çanakkale 1.
10. Sınıf Berke ABALI FLL/ Robot Performans Ulusal Çanakkale 1.
11. Sınıf Eylül ÖZ World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
11. Sınıf Naz Nehir ŞAHİN World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya
11. Sınıf Ünver Kaan GÜRÜN World Scholar's Cup Students Uluslararası Altın Madalya


35 Yıllık Tecrübe

Eserinin üzerinde imzası olmayan yegâne sanatkâr öğretmendir.

Atatürk

0 Alanında Uzman Öğretmen
0 Başarılı Çocuk
0 Mutlu Ebeveyn
0 Ödül