mail@canakkaleistek.k12.tr
(0)286 501 1881

BAŞARILARIMIZ



ÖZEL İSTEK 1915 ÇANAKKALE OKULLARI SPORTİF BAŞARILARI


Ulusal/Uluslararası/İl Sportif Yarışmalarda Dereceye Giren Öğrenci Listesi
Sınıfı Öğrencinin Adı Soyadı Yarışmanın Adı Yarışmanın Düzeyi Derecesi
1. Sınıf Işık Ece KARA SATRANÇ TURNUVASI İl Geneli Çanakkale 2.
1. Sınıf Ayşe CANGAL KÜÇÜKLER YÜZME MÜSABAKASI İl Geneli Çanakkale 3.
3. Sınıf Oğuz DORUK ESAS 17 SATRANÇ TURNUVASI İl Geneli Çanakkale 1.
3. Sınıf Murat Ata GÜNDÜZ ESAS 17 SATRANÇ TURNUVASI İl Geneli Çanakkale 3.
3. Sınıf İhsan Doruk GARAGON ÇANAKKALE SATRANÇ İL MÜSABAKASI İl Geneli Çanakkale 4.
3. Sınıf Murat Ata GÜNDÜZ ÇANAKKALE SATRANÇ İL MÜSABAKASI İl Geneli Çanakkale 2.
3. Sınıf Oğuz DORUK ÇANAKKALE SATRANÇ İL MÜSABAKASI İl Geneli Çanakkale 1.
4. Sınıf Batu GÜRGEN CANIM ÖĞRETMENİM ATLETİZM YARIŞMASI İl Geneli Çanakkale 1.
4. Sınıf Batu GÜRGEN ATLETİZM YARIŞMASI İl Geneli Çanakkale 1.
5. Sınıf Ela MECİT ÇANAKKALE BELEDİYESİ "KAZ DAĞLARI" RESİM YARIŞMASI İl Geneli Çanakkale 3.
5. Sınıf Barış TUNÇALTAN OKUL SPORLARI AEROBİK CİMNASTİK KÜÇÜKLER İL MÜSABAKASI İl Geneli Çanakkale 3.
5. Sınıf Özge ÇAKMAK OKUL SPORLARI AEROBİK CİMNASTİK KÜÇÜKLER İL MÜSABAKASI İl Geneli Çanakkale 1.
5. Sınıf Gün BALIKÇI AMATÖR SPOR HAFTASI ATLETİZM 60 MT YARIŞLARI İl Geneli Çanakkale 1.
5. Sınıf Gün BALIKÇI AMATÖR SPOR HAFTASI ATLETİZM 200MT YARIŞLARI İl Geneli Çanakkale 3.
5. Sınıf Gün BALIKÇI CANIM ÖĞRETMENİM İÇİN KOŞUYORUM ATLETİZM YARIŞMASI UZUN ATLAMA İl Geneli Çanakkale 3.
5. Sınıf Gün BALIKÇI CANIM ÖĞRETMENİM İÇİN KOŞUYORUM ATLETİZM YARIŞMASI 200MT İl Geneli Çanakkale 3.
5. Sınıf Gün BALIKÇI ATATÜRK KOŞUSU TAKIM İl Geneli Çanakkale 3.
5. Sınıf Türk Alp ÇELİK ATATÜRK KOŞUSU TAKIM İl Geneli Çanakkale 3.
6. Sınıf Çınar ERGÜN AMATÖR SPOR HAFTASI ATLETİZM 800 MT YARIŞLARI İl Geneli Çanakkale 3.
6. Sınıf Çınar ERGÜN CANIM ÖĞRETMENİM İÇİN KOŞUYORUM ATLETİZM YARIŞMASI UZUN ATLAMA İl Geneli Çanakkale 2.
6. Sınıf Çınar ERGÜN ATATÜRK KOŞUSU İl Geneli Çanakkale 3.
6. Sınıf Çınar ERGÜN ATATÜRK KOŞUSU TAKIM İl Geneli Çanakkale 3.
7. Sınıf Elvin Çiçek TAŞKIRAN "YAŞAMA YOL VER" RESİM YARIŞMASI İl Geneli Çanakkale 2.
7. Sınıf Mehmet SERBES OKUL SPORLARI BASKETBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ İl Geneli Çanakkale 3.
7. Sınıf Hakkı Taylan ÖZTÜRK OKUL SPORLARI BASKETBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ İl Geneli Çanakkale 3.
7. Sınıf Umut ÇİNTE OKUL SPORLARI BASKETBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ İl Geneli Çanakkale 3.
7. Sınıf Emir MİLDON OKUL SPORLARI BASKETBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ İl Geneli Çanakkale 3.
7. Sınıf Kaan ENGİN OKUL SPORLARI BASKETBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ İl Geneli Çanakkale 3.
7. Sınıf Deniz Alan MATCHETT OKUL SPORLARI BASKETBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ İl Geneli Çanakkale 3.
7. Sınıf Hüseyin Kara ÖZCAN OKUL SPORLARI YÜZME YILDIZLAR 200 KELEBEK İl Geneli Çanakkale 1.
7. Sınıf Mehmet Onur OYTUN OKUL SPORLARI YÜZME YILDIZLAR 50 MT SIRT İl Geneli Çanakkale 4.
7. Sınıf Güner Ege AKAN OKUL SPORLARI YÜZME YILDIZLAR 200 SERBEST İl Geneli Çanakkale 2.
7. Sınıf Hüseyin Kara ÖZCAN OKUL SPORLARI YÜZME YILDIZ ERKEK TAKIM İl Geneli Çanakkale 2.
7. Sınıf Mehmet Onur OYTUN OKUL SPORLARI YÜZME YILDIZ ERKEK TAKIM İl Geneli Çanakkale 2.
7. Sınıf Güner Ege AKAN OKUL SPORLARI YÜZME YILDIZ ERKEK TAKIM İl Geneli Çanakkale 2.
7. Sınıf Mehmet SERBES AMATÖR SPOR HAFTASI ATLETİZM 60 MT YARIŞLARI İl Geneli Çanakkale 2.
7. Sınıf Mehmet SERBES AMATÖR SPOR HAFTASI ATLETİZM UZUN ATLAMA YARIŞLARI İl Geneli Çanakkale 2.
7. Sınıf Sena GÜNDEM AMATÖR SPOR HAFTASI ATLETİZM 60 MT YARIŞLARI İl Geneli Çanakkale 2.
7. Sınıf Sena GÜNDEM AMATÖR SPOR HAFTASI ATLETİZM UZUN ATLAMA YARIŞLARI İl Geneli Çanakkale 3.
7. Sınıf Mehmet SERBES CANIM ÖĞRETMENİM İÇİN KOŞUYORUM ATLETİZM YARIŞMASI UZUN ATLAMA İl Geneli Çanakkale 1.
7. Sınıf Sena GÜNDEM CANIM ÖĞRETMENİM İÇİN KOŞUYORUM ATLETİZM YARIŞMASI UZUN ATLAMA İl Geneli Çanakkale 3.
7. Sınıf Mehmet SERBES CANIM ÖĞRETMENİM İÇİN KOŞUYORUM ATLETİZM YARIŞMASI 200MT İl Geneli Çanakkale 2.
7. Sınıf Sena GÜNDEM CANIM ÖĞRETMENİM İÇİN KOŞUYORUM ATLETİZM YARIŞMASI 200MT İl Geneli Çanakkale 3.
8. Sınıf Ahmet Çağın GÜREL OKUL SPORLARI BASKETBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ İl Geneli Çanakkale 3.
8. Sınıf Ege PAZARBAŞI OKUL SPORLARI BASKETBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ İl Geneli Çanakkale 3.
8. Sınıf Ege Batuhan ÇAĞLAK OKUL SPORLARI BASKETBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ İl Geneli Çanakkale 3.
8. Sınıf Semik AKYOL OKUL SPORLARI BASKETBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ İl Geneli Çanakkale 3.
8. Sınıf Volkan DİLEK OKUL SPORLARI BASKETBOL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ İl Geneli Çanakkale 3.
8. Sınıf Elif Ada ÇAKICI OKUL SPORLARI YÜZME YILDIZLAR 100-200 KURBAĞA İl Geneli Çanakkale 1.
8. Sınıf Elif Ada ÇAKICI OKUL SPORLARI YÜZME YILDIZLAR 100-200 KELEBEK İl Geneli Çanakkale 2.
8. Sınıf Ceylin KULAKSIZ OKUL SPORLARI YÜZME YILDIZLAR 100-200 KURBAĞA İl Geneli Çanakkale 2.
8. Sınıf Ceylin KULAKSIZ OKUL SPORLARI YÜZME YILDIZLAR 50-100 KURBAĞA İl Geneli Çanakkale 4.
8. Sınıf Emir Alp MALTEPE OKUL SPORLARI YÜZME YILDIZLAR 200 KURBAĞA-KARIŞIK-SERBEST İl Geneli Çanakkale 1.
8. Sınıf Emir Alp MALTEPE OKUL SPORLARI YÜZME YILDIZ ERKEK TAKIM İl Geneli Çanakkale 2.
8. Sınıf Ceylin KULAKSIZ OKUL SPORLARI YÜZME YILDIZ KIZ TAKIM İl Geneli Çanakkale 2.
8. Sınıf Elif Ada ÇAKICI DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI AÇIK DENİZ YÜZME MÜSABAKASI İl Geneli Çanakkale 1.
9. Sınıf Ada Can YILMAZ Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 2.
9. Sınıf Enes GÜREL Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 2.
9. Sınıf İsmail Yağız ALTIPARMAK Mersin Türkiye Şampiyonası/Cimnastik Ulusal Türkiye 2.
9. Sınıf İsmail Yağız ALTIPARMAK Manisa Okullar Arası Türkiye Şampiyonası/Jimnastik Ulusal Türkiye 1.
9. Sınıf İsmail Yağız ALTIPARMAK Bolu Türkiye Federasyon Kupası-Jimnastik Ulusal Türkiye 1.
9. Sınıf İsmail Yağız ALTIPARMAK İzmir Kulüpler Arası Türkiye Şampiyonası/Jimnastik Ulusal Türkiye 1.
9. Sınıf İsmail Yağız ALTIPARMAK Çanakkale Okullar Arası Türkiye Şampiyonası-Cimnastik İl Geneli Çanakkale 1.
9. Sınıf İsmail Yağız ALTIPARMAK Çanakkale Kulüpler Arası Türkiye Şampiyonası Seçmesi / Jimnastik Çiftler İl Geneli Çanakkale 1.
9. Sınıf Merve VATAN Tecno 293 U17 Kızlar Ulusal Türkiye 2.
9. Sınıf Merve VATAN Tecno 293 U17 Genel Klasman Ulusal Türkiye 3.
9. Sınıf Merve VATAN Tecno 293 U17 Kızlar Klasman Ulusal Türkiye 1.
9. Sınıf Merve VATAN Okul Sporları Kros İl Geneli Çanakkale 1.
9. Sınıf Kamil Berat ÖZGÜN Okul Sporları Tenis İl Geneli Çanakkale 2.
9. Sınıf Mert KOLKOPARAN Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 2.
10. Sınıf Ahmet Emre YILMAZ Okul Sporları Tenis İl Geneli Çanakkale 2.
10. Sınıf Egehan CAN Okul Sporları Tenis İl Geneli Çanakkale 2.
10. Sınıf Kadir Eray GÜVEN Okul Sporları Tenis İl Geneli Çanakkale 2.
10. Sınıf Eren Mutlu GÜNER Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 2.
10. Sınıf Efe ELVER Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 2.
10. Sınıf Berke ABALI Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 2.
10. Sınıf Bircan Tanberk CEVAP Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 2.
10. Sınıf Arda SÖZEN Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 2.
10. Sınıf Mehmet Batuhan GEDİK Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 2.
10. Sınıf Nevra Başak SAATLİ Yıldız Kadınlar Milli Takım Seçmesi Ulusal Türkiye 2.
10. Sınıf Nevra Başak SAATLİ Milli Takım Seçmeleri Ulusal Türkiye 4.
10. Sınıf Nevra Başak SAATLİ İstanbul ETU Sprint Triatlon Balkan Şampiyonası Ulusal Türkiye 5.
10. Sınıf Nevra Başak SAATLİ Balıkesir Triatlon Türkiye Şampiyonası Ulusal Türkiye 2.
10. Sınıf Nevra Başak SAATLİ Kuşadası Triatlon Türkiye Şampiyonası Finali Ulusal Türkiye 3.
10. Sınıf Nevra Başak SAATLİ Yıldız Kadınlar Triatlon Türkiye Şampiyonası Ulusal Türkiye 3.
10. Sınıf Nevra Başak SAATLİ Modern Pentatlon Kulüpler Arası Türkiye Şampiyonası Ulusal Türkiye 1.
10. Sınıf Arda BÖLÜK Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 1.
10. Sınıf Derin TUFAN Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 1.
10. Sınıf Ahmethan ERTEN Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 1.
10. Sınıf Barış ERDOĞAN Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 1.
10. Sınıf Erinç AKSOY Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 1.
10. Sınıf Nevra Başak SAATLİ Cumhuriyet Koşusu İl Geneli Çanakkale 2.
10. Sınıf Nevra Başak SAATLİ Okul Sporları Kros İl Geneli Çanakkale 1.
10. Sınıf Nevra Başak SAATLİ Atatürk Koşusu İl Geneli Çanakkale 2.
10. Sınıf Burak Efe KAPIKIRAN Okul Sporları Tenis İl Geneli Çanakkale 2.
10. Sınıf Yiğit Egre ÖKSÜZ Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 1.
10. Sınıf Baran KARACA Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 1.
10. Sınıf Eren YILMAZ Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 1.
10. Sınıf Eralp SAVRAN Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 1.
10. Sınıf Ömür ÖNEM Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 1.
10. Sınıf Ata YILDIRIM Amatör Spor Haftası/Atletizm İl Geneli Çanakkale 3.
11. Sınıf Ata YILMAZ Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 2.
11. Sınıf Egemen POLAT Okul Sporları Basketbol İl Geneli Çanakkale 2.
11. Sınıf Ceren ÇETİN Okul Sporları Kros İl Geneli Çanakkale 1.
11. Sınıf Sıla ÇINAR Okul Sporları Kros İl Geneli Çanakkale 1.
11. Sınıf Eylül ERKAPLAN Okul Sporları Kros İl Geneli Çanakkale 1.
11. Sınıf Ekin ERKAPLAN Ukrayna Barkalov Cup Şampiyonluğu/Milli Takım Su Topu Uluslararası Uluslararası 3.
11. Sınıf Ekin ERKAPLAN U19 Su Topu Kulüpler Şampiyonası Ulusal Türkiye 2.
11. Sınıf Ekin ERKAPLAN A Takım Su Topu Kulüpler Şampiyonası Ulusal Türkiye 1.
11. Sınıf Eylül ERKAPLAN U17-U19 A Su Topu Kulüpler Şampiyonası Ulusal Türkiye 1.


35 Yıllık Tecrübe

Eserinin üzerinde imzası olmayan yegâne sanatkâr öğretmendir.

Atatürk

0 Alanında Uzman Öğretmen
0 Başarılı Çocuk
0 Mutlu Ebeveyn
0 Ödül